.

יקירה,

נמאס לך מהדיאטות השונות שלא באמת מצליחות?

רוצה להיפטר מהתחושה התמידית של מאבק פנימי מתסכל ומהקילוגרמים העודפים?

השיטה המהפכנית שתשחרר אותך במהירות מהתלות והכמיהה למאכלים משמינים, תוציא אותך מעבדות לדיאטות לחירות אמתית, ותשיל ממך קילוגרמים מיותרים בקלות!

ד"ר אולגה סמיונוב פסיכולוגית מומחית לירידה במשקל ללא דיאטה

חושפת לראשונה בישראל את סודות השחרור מהתלות במאכלים המשמינים,

בעזרת השיטה המדעית EFT בתוכנית בלעדית:

"הסודות להרזיה קלה ללא דיאטה

לפי EFT טאפינג"

 

מכתב אישי מד"ר אולגה סמיונוב:

 

שלום יקירה!

אם את מעוניינת לרדת במשקל, להיפטר אחת ולתמיד מהדיאטות, וסוף סוף להתחיל לאהוב את עצמך באמת, אז כנראה זהו המכתב הכי חשוב שאי פעם תקראי…

הטכניקות של EFT טאפינג לשחרור מהמאכלים המשמינים שאני משתפת איתך כאן, אחראיות באופן ישיר לירידה של קילוגרמים רבים, אצל הלקוחות שלי, ואפילו מחקרים מדעיים מעידים על כך שבעזרת EFT טאפינג אנשים יורדים קרוב ל15 ק"ג.

זו לא עוד דיאטה, לא ספירת קלוריות, לא הימנעות קשה ממאכלים שמפתים אותך או קורס הרזיה לא יעיל ומתסכל.

אלו הן הדרכות ברורות, צעד אחר צעד, שבעזרתן תפסיקי למצוא את עצמך פעם אחר פעם מתפתה לשוקולדים, העוגות או הפסטה. בעזרת ההדרכות שלי, האוכל יפסיק להיות האויב, ותחווי שחרור מהמאכלים המפוצצים בסוכר ושומן.

והתוצאה תהיה ברורה: את תרדי במשקל, תרגישי בריאה יותר, משוחררת ממאבקים עם עצמך והכי כייף שסוף סוף תוכלי להסתכל על עצמך במראה ולאהוב את ההשתקפות שלך.

את הולכת לחוות שחרור כפי שמעולם לא חווית, ולרדת במשקל ללא מאבקים ותסכולים מתישים.

והכי חשוב, זו ירידה במשקל שתישמר בטווח הארוך!

במהלך התוכנית את תכירי ותיישמי את טכניקת EFT טאפינג. זוהי שיטה מדעית ומהפכנית לירידה במשקל ללא דיאטה. יישום השיטה במהלך התוכנית יאפשר למוח שלך ללמוד להגיב באדישות לכל אותם מאכלים שהכשילו אותך שוב ושוב בעבר, ואת תיפטרי מרגשות האשם ומכעס עצמי על כל התפתות וזלילה, פשוט כי לא תמשכי יותר למאכלים "האסורים" והם יפסיקו להיות חלק מהחיים שלך, והכל ללא שום מאבק!

בתוכנית החד פעמית הזאת שאני הולכת להעביר לך ול 29 נשים נוספות, אני אשתף איתך את הטכניקות והסודות המדעיים הגדולים ביותר שמובילים לשחרור מהתלות במאכלים המשמינים, את אותם סודות שהלקוחות הפרטיים שלי משלמים לי אלפי ש”ח כדי לגלות וליישם, ואת מקבלת את זה בתשלום סמלי…

תראי, גם אני בעברי עשיתי דיאטה...

התקופה של הדיאטה זכורה לי כמאבק יומיומי. נאבקתי בתחושת הרעב שלי, בדחף שלי לאכול מתוקים ושומניים, ברצון שלי לאכול יותר מכל דבר, והכי נאבקתי בעצמי! אני זוכרת שבלילות כשישנתי חלמתי שאני מסתובבת בסופר ומעמיסה עוד ועוד אוכל בעגלת הקניות. ואת יודעת מה? הצלחתי לרדת במשקל, אבל כמו 95% מהאנשים האחרים שעושים דיאטה, גם אני העליתי את כל המשקל בחזרה. הרגשתי מיואשת ומותשת.

אבל ככל שרכשתי יותר ויותר כלים מקצועיים, הבנתי שלא משנה כמה דיאטות תעשי, אם לא תטפלי בהשתוקקות ובכמיהה למאכלים עתירי הקלוריות והשומן – לא יעזור לך כלום, את תמשיכי להיות תקועה ולבזבז כוחות נפשיים אדירים, אולי כן תרדי מעט אבל מהר מאוד תחזירי את הכל בחזרה ואולי אפילו בתוספת ריבית. מחקרים מצביעים על כך שוב ושוב.

מדוע כ"כ קשה לך לרדת במשקל עם דיאטות? חשוב שתידעי, את לא נכשלת בדיאטות, אלא הדיאטות הכשילו אותך! כשאת מנסה לרדת במשקל עם דיאטה, המוח שלך עושה הכל, אבל הכל(!) כדי להכשיל את הניסיון הזה שלך.

אם לא תשקיעי בעצמך לעבור את התהליך של שחרור ממאכלים משמינים, את כנראה תמשיכי את המעגל המייסר והאינסופי של תחילת דיאטה, התפתות למאכל משמין, כעס והאשמה עצמית, ושוב תחילת דיאטה. ובסוף היום תשאלי את עצמך, מה הטעם בכל ההשקעה והמאבקים הללו, אם זה לא מקדם אותי למשקל היעד?

אם את עדיין כאן איתי – את כבר מבינה את זה, ויודעת שהכל בידיים שלך, כשתעברי איתי את התהליך המיוחד הזה – את תרגישי בשליטה, וברוגע סביב האכילה שלך, ותצאי מעבדות לדיאטות לחירות אמתית!

 

מחוייבת להצלחה שלך,

ד"ר אולגה סמיונוב

 

כן אולגה, אני רוצה להיות בקבוצה הייחודית שלך,

אני יודעת שההשקעה הזאת תאפשר לי:

לגלות וליישם את הסודות שיגרמו לי להשיל קילוגרמים מיותרים ולהרגיש משוחררת, בריאה וקלילה יותר.

לרדת במשקל ללא דיאטות, ללא גיוס תמידי של כוח הרצון, ללא ספירת קלוריות וללא תחושת מאבק.

להשתחרר לחלוטין מהתשוקה למאכלים עתירי קלוריות ושומן, כמו עוגות, שוקולד, פסטות, צ'יפס ועוד, ולכן לא אצטרך עוד להיאבק בפיתוי שלהם.

לצאת ממעגל של ניסיונות כושלים לעשות דיאטה, פעם אחר פעם, ולשים סוף לתסכולים, לתחושת האשמה ולכעסים הרבים המתלווים לדיאטה.

לעמוד ביעדים שהצבתי לעצמי, ולהפסיק לשמוע את ההערות של האנשים מסביבי שמבקשים ממני "להשתדל יותר", "לנסות את הדיאטה החדישה ביותר", "להפסיק עם העצלנות" ועוד...

להיות בשליטה, להחזיר את המושכות לידיים שלי, ולשמר את משקל היעד לטווח הארוך. 

להרגיש ניצחון ולאהוב את עצמי באמת!

הנה איך זה הולך לעבוד:

אני לוקחת אותך ו- 29 נשים נוספות בלבד למסע של 8 שבועות, שבהם אני אדריך ואנחה אותך יד ביד כיצד להשתחרר מהכמיהה למאכלים המשמינים, ולהחזיר את השליטה לידיים שלך.

 

מידי יום ראשון ורביעי בשעה 9:00 בבוקר אשלח אליך הדרכה מיוחדת בה אגלה לך את הסודות והטכניקות היעילות של EFT טאפינג, את תיישמי את הטכניקות תוך כדי ההדרכה וכבר אז תחווי שינוי משמעותי בכמיהה שלך למאכלים המשמינים, ולקראת סוף כל הדרכה, תרגישי איך ההשתוקקות לאותם מאכלים פשוט הולכת ומתפוגגת.

ובנוסף תשתתפי בהדרכות אינטרנטיות וובינר לייב ואינטראקטיבי איתי ועם שאר חברות הקבוצה, ובהן תקבלי העמקה נוספת ותשובות לשאלות שלך.

הנה פירוט התכנית:

שבוע מס’ 1: 

סודות ההצלחה של EFT טאפינג, התכווננות להצלחה ושחרור מהתלות בשוקולד.

 

השבוע תגלי כיצד עובד EFT טאפינג לירידה במשקל ומה המדע שמאחורי הצלחת השיטה, תיפטרי מאמונות מגבילות שיש לך לגבי הירידה במשקל ומניסיונות העבר הכושלים לרדת במשקל, ותשתחררי מהתלות בשוקולד.

 

שבוע מס’ 2:

שחרור מהתלות בעוגות, גלידות ומילקשייקים.

 

השבוע תשתחררי מאחד המאכלים המשמינים והמפתים ביותר שיש: העוגות.

כמו כן, תיפטרי מהתשוקה לקינוחים הקרים המפוצצים בסוכר: הגלידות והמילקשייקים.

 

שבוע מס’ 3:

שחרור מפסטות ומג'נק פוד.

 

השבוע תשתחררי מאחד המאכלים שגורמים להכי הרבה רגשות אשם: הפסטות.

כמו כן, תיפטרי מהמשיכה לג'נק פוד (המבורגרים, פיצות, צ'יפס, שווארמה בפיתה, פלאפל), כך שכשאת בדרכים, בנסיעות או בטיול לא תתפתי לאכול מזונות משמינים ומזיקים אלו, ובמקום זאת, תזיני את הגוף שלך באוכל טבעי ובריא בהרבה.

 

שבוע מס’ 4:

שחרור מצריכה עודפת של לחם, לחמניות וגבינות שמנות.

 

אם את נוהגת לצרוך הרבה לחמים או לחמניות, השבוע תשתחררי מהצורך הזה, ותצרכי כמות מתונה ונבונה של לחמים.

כמו כן, את תפטרי מהמשיכה לגבינות שמנות, ובמקום זאת תיהני מאכילת גבינות בעלות אחוז שומן בריא יותר.

 

שבוע מס’ 5:

שחרור ממאפים מתוקים ומלוחים. 

 

השבוע תיפטרי מהמשיכה למאפים המתוקים, כמו: קרואסונים, ודברי מאפה מתוקים נוספים. מאפים אלו מכילים כמויות גדולות של סוכר ושומן (הרבה פעמים שומן טראנס המזיק).

 

ובנוסף, תיפטרי מהכמיהה לאכול מאפים מלוחים, כגון בורקסים,  שגם כן מכילים כמויות גדולות של שומן טראנס, ובנוסף כמויות גדולות של נתרן.

 

שבוע מס’ 6:

שחרור מחטיפים וממתקים מתוקים ומלוחים.

 

השבוע תשתחררי מהעוגיות (אחד המאכלים הממכרים והמזיקים ביותר שיש), ומהחטיפים והנשנושים המתוקים והמלוחים.

 

שבוע מס’ 7:

שחרור משתיה קלה ממותקת והפחתת הצורך בהמתקת שתיה חמה.

 

השבוע תיפטרי משתיה קלה, עתירת הסוכר. בכוס קולה יש כ 7-9 כפיות סוכר! וזו ההזדמנות שלך להשתחרר מהמשקאות המפוצצים בסוכר. שותה דיאט במקום? חשוב שתידעי שמשקאות דיאט נמצאו כמשמינים ומעלים את הסיכון לסוכרת, והשבוע תיפטרי ותשתחררי ממשקאות מזיקים אלו.

 

שותה קפה וממתיקה אותו בסוכר או בממתיק מלאכותי מזיק? השבוע תשתחררי מהצורך להמתיק את הקפה בצורה מופרזת ולצרוך אותו עם משהו מתוק ליד ותתחילי ליהנות משתיה חמה בטעמה הטבעי.

 

שבוע מס’ 8:

שחרור מהצורך לסיים ארוחה בקינוח עתיר סוכר, ושחרור מהצורך להחזיק בבית מאכלים עתירי קלוריות ושומן.

 

השבוע תשתחררי מהצורך והדחף לאכול קינוח מתוק בסוף הארוחה ותשתחררי מהצורך להחזיק בבית מאכלים משמינים ומזיקים.

ותצאי מעבדות לחירות אמיתית!

 

 

השיעורים השבועיים כוללים בנוסף גם דפי עבודה שימקדו אותך בעת התרגול.

כל ההדרכות מוקלטות וזמינות עבורך לצפייה חוזרת בזמן ובמוקם שנוח לך.

בנוסף, את תצטרפי לקבוצת הפייסבוק האישית והסגורה של התוכנית, קבוצה שבה, אני ושאר חברותייך למסע נוכל לענות על השאלות שלך, לייעץ, לתמוך, לעודד וכמובן להתרגש ביחד איתך מסיפור ההצלחה שלך.  

 

 

החיים שלך הולכים להשתנות דרמטית

אם יש לך את האנרגיות הנכונות – מקומך איתי!

אני גם רוצה להעניק לך כמה בונוסים מדהימים

שכל אחד מהם בעצמו יכול לעזור לך

להשיל את המשקל המיותר:

בונוס מס' 1:

השתתפות בוובינרים איתי

השתתפות בוובינרים אינטרנטיים מיוחדים עם ד"ר אולגה סמיונוב

תפגשי בוובינרים אינטראקטיביים איתי ועם שאר משתתפות התוכנית, ותקבלי ממני מענה לשאלות שלך, נוכל לוודא את ההתקדמות שלך ותוכלי לקבל ממני עיצות. כל זה ללא הצורך לצאת מהבית. ההשתתפות מתאפשרת מהמחשב, הסלולרי, או טאבלט.

שווי הבונוס: 590 ש"ח

בונוס מס' 2:

"הדרך לאהוב את מה שבריא לי"

קורס להגברת ההשתוקקות וההנאה מפירות, ירקות ושתיית מים

הזדמנות חד פעמית לתכנת את המוח והגוף שלך ליהנות ממה שבאמת בריא לך: אכילת פירות וירקות ושתיית מים.

שווי הבונוס: 690 ש"ח

בונוס מס' 3:

"הדרך להשתחרר מאלכוהול משמין"

הדרכה מיוחדת לשחרור ממשקאות אלכוהוליים משמינים (בירה, יין, קוקטיילים)

משקאות אלכוהוליים רבים משתווים בערך הקלורי שלהם לסופגנייה(!) או למשולש פיצה(!). בעזרת הדרכה מיוחדת זו תשתחררי מהמשיכה למשקאות אלו, ובכך תחסכי מעצמך קלוריות רבות ומיותרות.

שווי הבונוס: 390 ש"ח

בונוס מס’ 4:

"כך תהי בשליטה גם באירועים וחגיגות"

הדרכה לאכילה מתונה ונבונה באירועים חברתיים ומקצועיים

מתקשה לאכול נכון בשמחות משפחתיות, ישיבות צוות, או סמינרים? מצליחה להקפיד בבית אבל מוצאת את עצמך אוכלת את כל מה שלא טוב לך באירועים, ומתחרטת על זה אח"כ?

הקורס הזה ישחרר אותך מהתנהגויות הרסניות אלו, ויחזיר את השליטה לידיים שלך.

שווי הבונוס: 490 ש"ח

בונוס מס' 5:

"שמה סוף לאכילה הרגשית!"

הדרכה מיוחדת לשחרור מהאכילה הרגשית

מרגישה שאת אוכלת בתגובה לרגשות שליליים כמו: עצב, כעס, בדידות, ריקנות, שיעמום, דאגה או הצפה רגשית? בהדרכה זו תלמדי לשחרר רגשות שליליים, ולהימנע מאכילה רגשית, שעולה לך בקילוגמים מיותרים ובלתי נעימים.

שווי הבונוס: 590 ש"ח

אם ממש חשוב לך להשקיע בירידה שלך במשקל,

אולי תרצי לפרגן לעצמך להיות פלטינום

ואז תקבלי גם:

שתי פגישות אחד על אחד עם ד"ר אולגה סמיונוב :)

שתי פגישות אישיות בסקייפ 

מרגישה צורך בעבודה מעמיקה עוד יותר? סובלת מאכילה רגשית? זו הזדמנות נהדרת בשבילך להיפגש אחד על אחד עם ד"ר אולגה סמיונוב, מכל מקום בארץ ובעולם, לשתף את אולגה באתגרים נוספים שאת מתמודדת איתם ולקבל הנחייה וייעוץ אישיים ועמוקים יותר.

שווי הבונוס: 1,100 ש"ח

 

"אוצר הסיפוק הנשי"

קורס להגברת החיבור לעוצמות של הסיפוק הנשי שלך

מרגישה שהמזון המשמין הוא מקור העונג העיקרי שלך? זהו קורס מיוחד ובלעדי שיעזור לך להתחבר לאוצרות הנשיים שבתוכך ויאפשר לך להחליף את הסיפוק מאוכל בסיפוק עמוק הנובע מביטוי עצמי, נשיות קורנת, אינטימיות ועונג אמיתי. 

שווי הבונוס: 990 ש"ח

וזה עוד לא הכל :)

הכנתי לך גם מתנות ובונוסים מיוחדים

אם תצטרפי עד השעה 23:59 היום

2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2

 

קוד קופון: מתנה

 

"חגים ומרזים!"

קורס מיוחד לשחרור מאכילה מופרזת ומסטרס בחגים

מרגישה שאת אוכלת יותר מדי בחגים ושהחגים גורמים לך לסטרס? בקורס מיוחד זה אנחה אותך לעבר שחרור מהנטייה להיות בלחץ בתקופות החגים ולאכול יותר מדי, מבלי שתחווי קיפוח ומחסור. תוכלי לשלוף את ההדרכה בכל אחת מתקופות החגים.

שווי הבונוס: 790 ש"ח

בונוס מיוחד למצטרפות לפלטינום:

סט ההרפיות 

"מלחץ ומאבק לרוגע והצלחה"

סט הכולל 5 תהליכים עוצמתיים במיוחד בדמיון מודרך שיאפשרו לך:

להאיץ עוד יותר את הירידה שלך במשקל, להתחבר לאכילת מיינדפונלס, אכילה מודעת ואינטואיטיבית, להנות מאכילת פירות, ירקות ומבישולים שבריאים לך, להירדם בקלות ולישון טוב יותר, לשחרר לחצים, סטרס ורגשות שליליים, להעצים את הביטחון העצמי שלך ואת תחושת המסוגלות שלך, לשחרר חסמים ואמונות מגבילות ולהתחבר לעוצמות הפנימיות שלך! הסט שיגרום לך להרגיש בספא מבלי לצאת מהבית :)

שווי הבונוס: 990 ש"ח

אבל רגע... גם זה עוד לא הכל :)

אם באמת חשוב לך לרדת במשקל

ואת זריזה ונכנסת בין 5 הנשים הראשונות

שמצטרפות עד השעה 23:59 היום

את תקבלי גם:

השתתפות ב 2 וובינרים בונוס קבוצתיים נוספים לאחר סיום התוכנית

תשתתפי ב 2 וובינרים בונוס קבוצתיים נוספים לאחר סיום התוכנית, בהם תמשיכי לקבל מענה לשאלות שלך, ייעוץ ותמיכה מד"ר אולגה סמיונוב, ונמשיך לוודא את ההתקדמות שלך.

שווי הבונוס: 590 ש"ח

בונוס מיוחד למצטרפות לפלטינום:

ליווי אישי של ד"ר אולגה סמיונוב בווטסאפ 

לאורך 8 שבועות התוכנית, תהיה לך גישה ישירה לווטסאפ האישי של ד"ר אולגה סמיונוב. אולגה תוכל להעניק לך מענה אישי לשאלות שלך, לייעץ, לתמוך ולהתרגש ביחד איתך מסיפור ההצלחה שלך!

בנוסף, תשתתפי ב 2 וובינרים בונוס קבוצתיים נוספים לאחר סיום התוכנית, בהם תמשיכי לקבל מענה לשאלות שלך, ייעוץ ותמיכה מד"ר אולגה סמיונוב, ונמשיך לוודא את ההתקדמות שלך.

שווי הבונוס: 1,950 ש"ח

שווי כל הבונוסים וההטבות בתוכנית הרגילה: 4,630 ₪

שווי כל הבונוסים וההטבות בתוכנית הפלטינום: 9,070 ₪

מחיר התוכנית כולל הבונוסים: 

 

תוכנית  רגילה

תוכנית "הסודות להרזיה קלה ללא דיאטה לפי EFT טאפינג"

בונוס השתתפות בוובינרים עם

ד"ר אולגה סמיונוב

בונוס "הדרך לאהוב את מה שבריא לי"

בונוס "הדרך להשתחרר מאלכוהול משמין"

בונוס "כך תהי בשליטה גם באירועים וחגיגות"

בונוס "שמה סוף לאכילה הרגשית!"

בונוס עד חצות, 450 ש"ח מתנה ממני

בונוס עד חצות, "חגים ומרזים!"

בונוס ל 5 המצטרפות הראשונות עד חצות, השתתפות ב 2 וובינרים בונוס קבוצתיים נוספים לאחר סיום התוכנית

 מחיר התוכנית כולל כל הבונוסים:

רק 3,995 ש”ח

 

מחיר מיוחד לזמן מוגבל:

3,995

 

12 תשלומים נוחים של 216 ש”ח בלבד

או 

הנחת  מזומן 

2,447 ש”ח בלבד

 

קופון "מתנה" יעניק לך הנחה נוספת של 450 ש"ח עד חצות!

תוכנית פלטינום מיוחדת

תוכנית "הסודות להרזיה קלה ללא דיאטה לפי EFT טאפינג"

בונוס השתתפות בוובינרים עם

ד"ר אולגה סמיונוב

בונוס "הדרך לאהוב את מה שבריא לי"

בונוס "הדרך להשתחרר מאלכוהול משמין"

בונוס "כך תהי בשליטה גם באירועים וחגיגות"

בונוס "שמה סוף לאכילה הרגשית!"

בונוס עד חצות, 450 ש"ח מתנה ממני

בונוס עד חצות, "חגים ומרזים!"

בונוס ל 5 המצטרפות הראשונות עד חצות, השתתפות ב 2 וובינרים בונוס קבוצתיים נוספים לאחר סיום התוכנית.

שתי פגישות אחד על אחד עם ד"ר אולגה סמיונוב

"אוצר הסיפוק הנשי"

בונוס עד חצות, סט ההרפיות "מלחץ ומאבק לרוגע והצלחה"

בונוס ל 5 המצטרפות הראשונות עד חצות, ליווי אישי של ד"ר אולגה סמיונוב בווטסאפ למשך 8 שבועות התוכנית

 מחיר התוכנית כולל הבונוסים: 

רק 5,650 ש”ח

 

מחיר מיוחד לזמן מוגבל:

5,650 

  

12 תשלומים נוחים של 287 ש”ח בלבד 

או

הנחת מזומן 

3,259 ש”ח בלבד 

  

קופון "מתנה" יעניק לך הנחה נוספת של 450 ש"ח עד חצות!

להרשמה טלפונית צלצלי עכשיו ל: 0524586581 או שלחי את מספר הטלפון למייל olga.smn@gmail.com ואני אחזור אלייך בהקדם.

מי אני ומדוע ללמוד ממני?

שמי ד"ר אולגה סמיונוב, פסיכולוגית מומחית לירידה במשקל ללא דיאטה, מנחה תהליכי ירידה במשקל והעצמת הביטחון העצמי באמצעות השיטה המדעית EFT טאפינג, בשילוב כלים עוצמתיים של NLP, ודמיון מודרך.

מזה יותר מעשור לומדת, חוקרת ועוסקת בפסיכולוגיה, ורשומה בפנקס הפסיכולוגים הישראלי.

כמו כן, אני יועצת זוגית ומרצה.

במסגרת עבודתי מתראיינת בכלי התקשורת המובילים ומפרסמת כתבות מקצועיות באתרים, ביניהם Mako וב- Ynet, ומשתתפת בכנסים ישראלים ובינלאומיים.

בשנים האחרונות עוזרת לנשים רבות בארץ ובעולם, לרדת במשקל ללא דיאטות, ללא מאבקם ותסכולים, ומסייעת להן להחזיר לעצמן את הביטחון העצמי, ולגרום להן לאהוב את עצמן ואת גופן הרבה יותר.

נשים מספרות על אולגה ועל EFT טאפינג

צפי בסיקור ההצלחה בתקשורת העולמית!

הנה כמה תשובות לשאלות נפוצות שאני מקבלת על התוכנית:

ואם יש לך שאלות נוספות, צרי איתנו קשר במייל ...

 

♦ ש: האם EFT זה סוג של "קסם"?

  ת: לא J אין פה קסמים. השיטה מבוססת על מחקרים רבים. בקצרה, התיפוף תוך כדי התיאור במילים של החוויה, מעביר מסר מרגיע אל המערכת הרגשית במוח, ובכך מלמד את המוח להגיב באדישות למאכלים המשמינים, וכשאת לא חושקת בהם עוד, את גם לא מתפתה אליהם יותר, ולכן יורדת במשקל ללא מאבקים.

 

♦ ש: האם אני צריכה להאמין בטיפול כדי שהוא יעבוד?

  ת: לא, EFT טאפינג אינו קשור לאפקט פלצבו, כך שזה לא באמת משנה אם את מאמינה או לא, זה פשוט עובד J

 

♦ ש: קורס אינטרנטי? ומי יעזור לי עם כל הטכני? אני לא ממש בן אדם טכנולוגי...

  ת: ההתחברות לשיעורים היא מאוד פשוטה, את תקבלי למייל שלך שם משתמש וסיסמה, תזיני אותם בקישור שתקבלי ממני ואת בפנים J ואם בכל זאת תצטרכי איזושהי עזרה טכנית, אנחנו כאן בשבילך J

 

♦ ש: האם כל פעם שבא לי משהו משמין צריך לעשות EFT?

  ת: לא, ממש לא J הבשורות הטובות הן שאחרי תרגול אחד או כמה תרגולים בודדים על המאכל המשמין, את תפסיקי לרצות אותו גם בטווח הארוך. הרבה אנשים מספרים שהם פשוט שכחו מהמאכלים המשמינים שתרגלו עליהם.

 

♦ ש: מה אם ישנם מאכלים עתירי קלוריות או שומן, שאני לא רוצה לחלוטין להפסיק להשתוקק להם?

  ת: ניתן לתרגל EFT כדי לחלוטין להפסיק להשתוקק ולצרוך מאכלים אלו. לחלופין, את תוכלי לתרגל EFT כדי להוריד    את הכמות והתדירות של צריכת מזונות אלו. אם כי לרוב, אנשים פשוט מדווחים שנעלם להם הרצון לצרוך מאכלים אלו.

 

♦ ש: האם ארגיש רתיעה מהמאכלים שאתרגל עליהם?

  ת: לא J הם פשוט לא ימשכו אותך יותר. את עדיין יכולה לבחור במודע לאכול מהם קצת, אבל זה יהיה ממקום של   בחירה, ולא מתוך התפתות ואכילה בלתי נשלטת.

 

♦ ש: מה אם ישנן הדרכות שלא רלוונטיות לי?

  ת: שימי לב שהתוכנית מאוד מאוד מקיפה, אבל את ממש לא חייבת לתרגל את כולה כדי להצליח. אם יש איזושהי הדרכה שלא רלוונטית לך, למשל, אין לך קושי עם שתיה מתוקה, אז את לא חייבת לתרגל את ההדרכה הזו. לכן יש שתי הדרכות מדי שבוע, את קבלת בעצם כפול הדרכות!

 

♦ ש: אני מאוד עסוקה, ולא יודעת אם יהיה לי את הזמן להשקיע בתוכנית.

  ת: תחשבי שניה כמה זמן את מוכנה להשקיע כדי להשתחרר מהדחף למאכלים המשמינים? לרדת במשקל בקלות? ולהרגיש סיפוק ואהבה לעצמך? אז כדי להצליח בתוכנית את צריכה לתרגל רק כ 20 דק' ביום. זה הכל! אני מאמינה שלמען הבריאות, הירידה במשקל והחוויה הרגשית שלך, את תצליחי להקדיש לעצמך 20 דק' ביום.

 

♦ ש: מה אם בימי ראשון ורביעי בשעה 9:00 אני לא פנויה לצפות בשיעור?

  ת: השיעור שאת מקבלת הוא שיעור מוקלט ואת לא חייבת לצפות בו דווקא בשעה וימים אלו, תוכלי לעשות זאת בכל זמן ומכל מקום שנוח לך.

 

♦ ש: אני עסוקה ואני לא יודעת אם אעמוד בקצב של הקבוצה.

  ת: אל דאגה! כל אחת מתקדמת בקצב שנוח לה. אין שום לחץ J השיעורים כולם נשארים פתוחים עבורך ל 3 שנים לפחות, כך שאת יכולה לתרגל ולהתעמק בדברים בקצב ובמקום שנוח לך.

 

♦ ש: יתכן ובן הזוג שלי לא יתמוך בהחלטה שלי להצטרף לתוכנית.

  ת: שימי לב שהתוכנית הזו שונה מכל תוכנית אחרת שאולי ניסית, והיא יכולה לחולל אצלך שינוי פנימי ואמיתי שיישמר בטווח הארוך, שינוי זה ישפיע לטובה לא רק עלייך, אלא גם על האנשים הקרובים אלייך כולל בן זוגך. הרעיון הוא שבעקבות ההשתתפות בתוכנית, את תתחילי לאהוב את עצמך יותר, לנהל אורח חיים בריא יותר ולהנות מזה, וסוף כל סוף תשתחררי אחת ולתמיד מהמאבקים והתסכולים, ומה שיקרה זה שתהיה לך יותר אנרגיה ופניות להשקיע בזוגיות ובמשפחה שלך ולשדר אליהם חן וחיוביות, כך שבסופו של דבר כולם מרוויחים, כולל בן זוגך J.

 

♦ ש: ניסיתי כל כך הרבה דיאטות וזה לא עבד, למה שהפעם אני אצליח?

  ת: יקירה, הדיאטות לא עובדות ב95% מהמקרים! לכן, אין טעם להמשיך לנסות דיאטות שונות! הבשורה הטובה היא, שהתוכנית שלנו היא כלל לא דיאטה! התוכנית שלנו מאפשרת לשינוי לקרות מבפנים ומטפלת במקור של העליה במשקל: ההתמכרות למאכלים המשמינים, וזה מה שמייחד את התכנית שלנו, היא מטפלת במקור של הבעיה ומשחררת אותך מהגיוס התמידי של כוח הרצון ומהמאבק הקשה עם עצמך. חשוב גם שתידעי ששיטת ה EFT טאפינג נחקרה רבות, ונימצאה כיעילה לירידה במשקל.

 

♦ ש: ואם אעבור תכנית שלמה ללא שינוי בכלל?

  ת: אם תתרגלי ותיישמי את השיעורים, את תראי שינוי, את זה אני רואה פעם אחרי פעם.

 

♦ ש: שכנעת אותי אולגה, אני ממש ממש רוצה להצטרף, אז איך אני יכולה להצטרף כבר עכשיו?

  ת: תגלגלי למטה, תבחרי איזו תוכנית מתאימה לך ביותר, התוכנית הרגילה או הפלטינום, תלחצי על הכפתור "להרשמה מיידית!", מלאי את פרטייך ואת פרטי האשראי שלך, ואת בפנים!

שימי לב, אם את נרשמת עד חצות, את מקבלת ממני בנוסף לכל הבונוסים המדהימים, גם 450 ₪ מתנה, אז הזיני את קוד הקופון "מתנה".

מחיר התוכנית כולל הבונוסים: 

 

תוכנית  רגילה

תוכנית "הסודות להרזיה קלה ללא דיאטה לפי EFT טאפינג"

בונוס השתתפות בוובינרים עם

ד"ר אולגה סמיונוב

בונוס "הדרך לאהוב את מה שבריא לי"

בונוס "הדרך להשתחרר מאלכוהול משמין"

בונוס "כך תהי בשליטה גם באירועים וחגיגות"

בונוס "שמה סוף לאכילה הרגשית!"

בונוס עד חצות, 450 ש"ח מתנה ממני

בונוס עד חצות, "חגים ומרזים!"

בונוס ל 5 המצטרפות הראשונות עד חצות, השתתפות ב 2 וובינרים בונוס קבוצתיים נוספים לאחר סיום התוכנית

 מחיר התוכנית כולל כל הבונוסים:

רק 3,995 ש”ח

 

מחיר מיוחד לזמן מוגבל:

3,995

 

12 תשלומים נוחים של 216 ש”ח בלבד

או 

הנחת  מזומן 

2,447 ש”ח בלבד

 

קופון "מתנה" יעניק לך הנחה נוספת של 450 ש"ח עד חצות!

תוכנית פלטינום מיוחדת

תוכנית "הסודות להרזיה קלה ללא דיאטה לפי EFT טאפינג"

בונוס השתתפות בוובינרים עם

ד"ר אולגה סמיונוב

בונוס "הדרך לאהוב את מה שבריא לי"

בונוס "הדרך להשתחרר מאלכוהול משמין"

בונוס "כך תהי בשליטה גם באירועים וחגיגות"

בונוס "שמה סוף לאכילה הרגשית!"

בונוס עד חצות, 450 ש"ח מתנה ממני

בונוס עד חצות, "חגים ומרזים!"

בונוס ל 5 המצטרפות הראשונות עד חצות, השתתפות ב 2 וובינרים בונוס קבוצתיים נוספים לאחר סיום התוכנית.

שתי פגישות אחד על אחד עם ד"ר אולגה סמיונוב

"אוצר הסיפוק הנשי"

בונוס עד חצות, סט ההרפיות "מלחץ ומאבק לרוגע והצלחה"

בונוס ל 5 המצטרפות הראשונות עד חצות, ליווי אישי של ד"ר אולגה סמיונוב בווטסאפ למשך 8 שבועות התוכנית

 מחיר התוכנית כולל הבונוסים: 

רק 5,650 ש”ח

 

מחיר מיוחד לזמן מוגבל:

5,650 

  

12 תשלומים נוחים של 287 ש”ח בלבד 

או

הנחת מזומן 

3,259 ש”ח בלבד 

  

קופון "מתנה" יעניק לך הנחה נוספת של 450 ש"ח עד חצות!

להרשמה טלפונית צלצלי עכשיו ל: 0524586581 או שלחי את מספר הטלפון למייל olga.smn@gmail.com ואני אחזור אלייך בהקדם.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.